יזמות ובניה בקריות באמצעות פינוי בינוי

ברחבי הקריות יש שכונות ותיקות רבות שבמשך שנים כמעט ולא נוספו בהן דירות חדשות וזאת עכב העובדה שהעיריות השקיעו בעיקר בשכונות חדשות דוגמת זו של משכנות אומנים בקריית מוצקין , אפקה בקריית ביאליק ורבות אחרות.

תושבים רבים בערי הקריות, בעיקר אלו המתגוררים בשכונות ותיקות ואיכותיות עם מיקום בלב העיר, דוגמת בעלי דירות בקריית חיים או בעלי דירות בקריית מוצקין בעיקר, אינם יכולים לרכוש דירות חדשות המתאימות להם באותה השכונה. הפתרון לכך טמון בפרויקטים של פינוי בינוי שחלק מהעיריות החלו ליזום בשנים האחרונות ואנו בחברת צאלים מובילי דרך בתחום זה.

מהו פרויקט פינוי בינוי?
פרויקט של פינוי בינוי בקריות הוא תהליך של הריסת קבוצת מבנים ישנים ואף שכונה שלמה, במטרה לבנות במקום אותם מבנים ישנים בניינים חדשים ומודרניים, עם תוספת של דירות חדשות בקריות לשיפור איכות המגורים עבור הדיירים הוותיקים במקום ומשיכה של דיירים חדשים אל אותו מתחם בניינים.
במסגרת פרויקטים של פינוי בינוי בקריות נהוג לא רק להרוס מבנים ישנים ולבנות חדשים במקומם, אלא גם לרענן ולשקם את כל האזור במסגרת תהליך הבניה, עם תוספת של פארקים או גנים, מגרשי משחקים, מבנים לשימוש רווחת תושבי המקום ולעתים החלפה של כל התשתיות הישנות בסביבה בתשתיות חדשות.

מה היתרונות של פרויקט פינוי בינוי?
היתרונות של פינוי בינוי בקריות הוא לא רק החלפה של ישן בחדש אלא בעיקר בהגדלת ההיצע של
דירות חדשות בקריות השונות, דבר המאפשר גם לתושבים ותיקים בשכונה לזכות בדירה חדשה ותנאי איכות חיים משופרים וגם להרוויח שכנים חדשים המצטרפים אל השכונה.

למעשה כולם מרוויחים מהתהליך עצמו, העירייה שמחדשת ומרעננת את העיר, תושבי השכונה הוותיקים שזוכים למתיחת פנים משמעותית ברחבי השכונה או סביבת המגורים, דירות חדשות שבדרך כלל גדולות יותר מהדירה הנוכחית שלהם ועליית ערך הדירות שלהם בעקבות כך. מרוויחים נוספים הם כמובן תושבים שמחפשים דירות חדשות בשכונות איכותיות בלב הערים ולא יכלו למצוא כאלו קודם לכן.

אנו מבצעים פרויקטים של פינוי בינוי ברחבי הקריות ובעת האחרונה בעיקר פרויקטים של
יזמות ובניה בקריות, כולל פינוי ובינוי, בשכונות ברחבי קריית מוצקין וקריית חיים. אנו בעלי ידע וניסיון רב בתחום זה ודואגים הן לרווחת התושבים הקיימים לאורך כל תקופת הביצוע והן לתוצא הסופית מוצלחת של דירות חדשות איכותיות ושכונה יוקרתית עבור כל המתגוררים בה בגמר הפרויקט.

הבלוג של צאלים

מאמרים נוספים

?מתעניינים בפרויקט שלנו

052-8587821 השאירו פניה \ חייגו