דירות חדשות בקרית חיים, קריית מוצקין ובקריות בכלל

אזור הקריות הפך בשנים האחרונות לאחד האזורים היותר מתפתחים בענף הבניה בצפון, זאת בזכות ניצול של עתודות קרקע רבות שהעיריות שיחררו לטובת בניה של דירות חדשות בקריות במסגרת שכונות חדשות בבניינים רבי קומות שנמכרו לציבור בשוק החופשי או במסגרת של מחיר למשתכן ומשפרי דיור שחיפשו
דירות חדשות בקריות.

ניתן למצוא דירות חדשות בקרית מוצקין בשכונה החדשה של משכנות אומנים בצפון העיר קריית מוצקין וגם דירות חדשות בקריית מוצקין במרכז העיר כמו בשדרות גושן שנחשבות ללב העיר ומספר רחובות מרכזיים נוספים.
קריית מוצקין ידועה בתור קריה עם איכות חיים גבוהה יחסית לאזור הקריות שכן מדובר על עיר מטופחת עם מערכת חינוך איכותית, פארקים וגני משחקים רבים וכמובן גם אטרקציות בולטות דוגמת החי פארק, גן החיות הגדול של הצפון וסמוך אליו תיאטרון מוצקין עם מיטב המופעים וההצגות לאורך כל השנה.

דירות חדשות בקריית מוצקין נבנות כאמור מהיסוד במסגרת של פרויקטים רבים בשנים האחרונות אך ישנם גם פרויקטים של יזמות ובניה בקריית מוצקין הכוללים שדרוג של דירות ישנות לחדשות באמצעות תמ”א 38 ואף תהליכים מורכבים יותר של פינוי בינוי בשכונות הישנות יותר של העיר.

כל הפרויקטים הללו מבטיחים דירות חדשות בקריית מוצקין בחלקים שונים בל העיר היפה הזאת והאטרקטיבית עבור תושביה ותושבי ערים סמוכות אליה.

מצב דומה לזה שציינו זה עתה מתרחש גם בקריית חיים שגובלת בחלקה עם קריית מוצקין. למרות שקריית חיים שייכת מבחינה מוניציפאלית לעיר חיפה, הרי שרבים רואים בה את אחת הקריות והיא בהחלט יעד לרכישה של דירות חדשות בקריות עבור רבים מהקריות הסמוכות עליה.

פרויקטים של יזמות ובנית דירות חדשות בקריית חיים תוכלו למצוא באזורים שונים של קריית חיים מערבית ושל קריית חיים מזרחית. כאן ישנם יותר פרויקטים של פינוי בינוי או תמ”א 38 שמאפשרים יצירה של דירות חדשות בקריית חיים עבור התושבים הקיימים שמעוניינים להישאר באזור המגורים שלהם בדירות חדשות ומרווחות יותר או של תושבים אחרים מחיפה והקריות שמחפשים אזור יוקרתי ומרכזי למגורים עבור המשפחות שלהם.
מכיוון שברחבי קריית חיים יש דירות רבות שהן וילות בודדות או בתים דו קומתיים, הרי שמתקיימים פרויקטים רבים של יזמות ובניה בקריית חיים הכוללים הריסה של המבנה הקיים ובניה של בניין בן 6-8 קומות במקומו. בדרך זו עולים לשוק הנדל”ן דירות חדשות בקריית חיים שהן במיקומים אטרקטיביים ובאיכות בניה מודרנית וחדישה עבור הרוכשים.

אנו בחברת צאלים מבצעים מספר פרויקטים של יזמות ובניה בקריית מוצקין ובקריית חיים עם היצע של דירות חדשות בקריות באזורים הללו ונוספים. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

הבלוג של צאלים

מאמרים נוספים

?מתעניינים בפרויקט שלנו

052-8587821 השאירו פניה \ חייגו